Z najlepszymi życzeniami w dniu Święta Policji!

Z okazji Święta Policji składam serdeczne życzenia dla wszystkich Funkcjonariuszy i Pracowników Policji, zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a przede wszystkim spokojniej i bezpiecznej służby.

Lipiec to szczególny miesiąc dla policjantek i policjantów, którzy obchodzą teraz swoje święto. To czas podziękowań za ich codzienną służbę i podejmowany trud. Dlatego w dniu 25 lipca 2023 roku na zakliczyńskim rynku odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele Policji, politycy oraz samorządowcy. Gminę Żabno reprezentowała Pani Burmistrz Marta Heduś, która przekazała nagrody finansowe trzem wyróżniającym się funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Żabnie. Gratyfikację w wysokości 1 000 złotych otrzymali mł. asp. Krystian Dadej, mł. asp. Krzysztof Nowak oraz sierż. szt. Krystian Węgrzyn.

Dziękuję za wysiłek i trud podejmowany w Waszej codziennej pracy oraz pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i utrzymania ładu i porządku publicznego w naszej gminie.

Niech słowa „Być policjantem to misja, a nie praca” przyświecają codziennej pracy, w której życzę samych sukcesów a w życiu osobistym spokoju i wszelkiej pomyślności.

 

Burmistrz Żabna

Marta Herduś

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność