Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie – Filia w Niedomicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel. Spotkanie pod hasłem: „Książka rozkwita jak kwiat” odbędzie się 27 września o godz. 11.00 w filii bibliotecznej w Niedomicach.

Roksana Jędrzejewska-Wróbel – pisarka, scenarzystka, doktor literaturoznawstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Autorka kilkudziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, sztuk teatralnych, słuchowisk, tekstów do podręczników, bajek terapeutycznych. Laureatka tegorocznej Nagrody Literackiej Podróż Hestii za najciekawszą i najbardziej wartościową książkę dla młodzieży „Stan splątania”. Spod pióra autorki wyszło wiele cieszących się powodzeniem książek dla dzieci, m.in. „Maleńkie królestwo królewny Aurelki”, „Jeleń”, „Alojzy, kot w podróży”, „Gębolud” oraz seria o ryjówce Florce, bohaterce bestsellerowego cyklu pod tym samym tytułem.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Koło kultury”, finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa – Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność