Logo
A A | Dla słabowidzących

Twój 1 % podatku


Co roku podatnicy mogą przekazać 1 % podatku należnego fiskusowi na rzecz organizacji pożytku publicznego. Jest to dobrowolna decyzja podatnika i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi obciążeniami.

Podatnik ma możliwość przekazania swojego procenta na wybraną przez siebie organizację prowadzącą działalność prospołeczną.

W związku z informacjami o osobach z terenu naszej gminy potrzebującymi wsparcia, a szukającymi go poprzez organizacje pożytku publicznego, pragniemy pomóc z dotarciem do nich poprzez naszą stronę internetową. W zakładce „Twój 1 % podatku” będziemy zamieszczać zgłoszone przez Państwa osoby/ instytucje z terenu naszej gminy.

Prosimy o przesyłanie informacji zawierających rzetelne dane z opisem, linkami do fundacji oraz wszelkimi niezbędnymi informacjami, które są potrzebne przy wpisywaniu do deklaracji przekazania 1%.

Informacje w wersji edytowalnej prosimy dostarczyć na adres: promocja@zabno.pl


Możesz już wspierać:


 

transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.