O G ŁO S Z E N I E

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej informuję, że  Ministerstwo Sprawiedliwości po raz kolejny organizuje skierowany do dzieci i młodzieży konkurs polegający na stworzeniu plakatu promującego mediację   i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024 przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Prace można przesyłać do dnia 9 czerwca 2024 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 18 września 2024 r.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie  Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji-2025.  Na stronie tej zawarty jest również regulamin konkursu.

Dla laureatów organizator przewidział atrakcyjne nagrody: tablet, zegarki typu Smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe, dyplomy oraz zaproszenie na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości. Ponadto zwycięska praca zostanie wykorzystana jako plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024 r., zaś prace 12 laureatów zostaną wykorzystane do projektu kalendarza na rok 2025 oraz zaprezentowane na wystawie, która odbędzie się podczas Tygodnia Mediacji.

Nagrodzone w poprzednich edycjach prace są dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/materialy-do-pobrania.

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność