Gmina Przyjazna Seniorom

Gmina Żabno rozważa przystąpienie do Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora. Jest to program dedykowany dla Seniorów powyżej 60 roku życia, którzy dzięki Ogólnopolskiej Karcie Seniora będą mogli korzystać między innymi z promocji lub zniżek w wielu punktach w całej Polsce w tym m in. branży spożywczej, odzieżowej, budowlanej czy też w sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

W związku z powyższym zachęcamy lokalnych Przedsiębiorców do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora, które znajdują się na stronie internetowej dedykowanej wymienionemu programowi – Ogólnopolska karta seniora – Międzynarodowe Senioralia Kraków (glosseniora.pl)  oraz rozważenia możliwości przystąpienia do Programu w charakterze Firmy honorującej Ogólnopolską Kartę Seniora.

Na wymienionej stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące Programu, w tym także informacje dla Przedsiębiorców, którzy byliby zainteresowani zgłoszeniem swojej firmy do Programu.

Przedsiębiorców, którzy byliby zainteresowani przystąpieniem do Programu bardzo prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żabnie, telefon 14 645 64 33 lub 14 645 65 60 w terminie do 12 lutego 2024 roku.

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność