Disney i Barbie na Dzień Dziecka

Koncert piosenek z filmów Disneya i wystawę lalek Barbie przygotowało dla najmłodszych Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Okazją do organizacji tego wydarzenie jest oczywiście Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wspólne z dziećmi świętowanie odbędzie się 4 czerwca od godz. 16:00. Na scenie Centrum Kultury w Żabnie wystąpi zespół wokalno-aktorski „Sonanto” z Warszawy, który zaprezentuje „Bajkowy koncert dla Małych i Dużych”. W trakcie koncertu wybrzmią piosenki z filmów Walta Disneya, które ukazały się w polskich kinach. Nie zabraknie zatem piosenek z takich filmów jak „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas”, „Dzwonnik z Notre Dame” czy „Król Lew”. Pojawią także bardzo znane utwory z ostatnich filmów amerykańskiej wytwórni m.in.: „Krainy Lodu”, „Zaplątanych” czy „Vaiany – skarbu Oceanu”.

Po koncercie odbędzie się otwarcie wystawy „W krainie lalek”.  W galerii „Rozmaitości” będzie można podziwiać część wspaniałej kolekcji lalek Barbie i innych, której właścicielką jest pani Małgorzata Szado-Saładyga.

Dla dzieci przygotowany zostanie także poczęstunek. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane jest w ramach zadania „Bajkowy Dzień Dziecka – profilaktyka i zabawa dla najmłodszych”; dofinansowane przy udziale środków Gminy Żabno.

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność