ADOPTUJ PRZYJACIELA ZE SCHRONISKA

Najlepszą formą pomocy zwierzętom ze schroniska jest ich adopcja. Żadne, nawet najlepsze schronisko nie zastąpi im prawdziwego, kochającego domu. Dla bezdomnych zwierząt adopcja jest jedyną szansą na drugie, lepsze życie.

Zachęcamy “ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny’’ do adopcji bezdomnych psów z terenu Miasta i Gminy Żabno umieszczonych w schronisku Azyl w Tarnowie.

Z roku na rok potrzebujących pomocy psów z terenu Miasta i Gminy Żabno przybywa. Na chwilę obecną posiadamy 14 przemiłych piesków przebywających w Schronisku  w Tarnowie. Czworonogi są pod stałą opieką weterynaryjną, zaczipowane, zaszczepione, po zabiegach sterylizacji. Zależy nam, aby nasze zwierzęta (odłapane z terenu Miasta i Gminy) znalazły bezpieczne domy i szczęśliwe życie oraz nigdy nie były bezdomne. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad posiadaniem nowego domownika, a tym samym przyjaciela na długie lata to może wśród naszych piesków znajdzie się właśnie ten, który stanie się częścią Waszej rodziny. Zwierzę doceni, że zostało adoptowane, obdarzone miłością i bezinteresownie odwzajemni uczucie swego nowego opiekuna.

Zachęcamy do podarowania domu i lepszego życia któremuś z tych psów lub suczek.

 

Szczegółowe informacje pod adresem :

Adres schroniska :  ul. Komunalna 31, 33-100 Tarnów

Telefon: 14-625-82-09

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność