Wspieranie mieszkańców w zakresie termomodernizacji i poprawy efektywności energetycznej

Szanowni Mieszkańcy,

Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowej i wyjątkowej inicjatywie jak zaczęła się rozwijać na terenie gminy Żabno, która ma na celu wspieranie mieszkańców w zakresie termomodernizacji i poprawy efektywności energetycznej ich domów. Operatorem programu „Czyste Powietrze-Szansa na Poprawę Jakości Życia”,  w przedmiotowym zakresie zostało Stowarzyszenie EkoMonterzy. Rzeczony program jest ukierunkowany na poprawę jakości powietrza oraz efektywności energetycznej w polskich domach. Działa on na zasadzie dofinansowania działań związanych z wymianą źródła ciepła i termomodernizacją budynków. Jest to ważny krok w kierunku ochrony środowiska i poprawy komfortu życia mieszkańców.

Stowarzyszenie EkoMonterzy – Profesjonalizm i Doświadczenie

Chcemy zaznaczyć, że Stowarzyszenie EkoMonterzy zostało wybrane na Operatora Programu Czyste Powietrze w konkursie przeprowadzonym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). To potwierdzenie wysokiej jakości usług, profesjonalizmu oraz rzetelności, które reprezentuje ww. podmiot. Stowarzyszenie działa jako Operator na terenie powiatu bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego, wielickiego i Miasta Tarnów.

Pomoc Operatora jest bezpłatna i ma na celu przeprowadzenie beneficjenta przez cały proces począwszy od wnioskowania o dotację, pomoc w wyborze wykonawcy, realizację przedsięwzięcia, aż do całkowitego jej rozliczenia.

Uwaga na firmy podszywające się. Współpraca jedynie z EkoMonterami

Jednakowoż apelujemy o ostrożność i prosimy Państwa o unikanie współpracy z osobami podających się za reprezentantów programu, którzy nie posiadają oficjalnych uprawnień a pojawiły w naszej Gminie. Każda osoba reprezentująca operatora posługuje się oficjalnym identyfikatorem wydanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska – wzór poniżej. Prosimy o każdorazową weryfikację na stronie internetowej.

https://www.gov.pl/web/nfosigw/stowarzyszenie-ekomonterzy–region-2-powiaty-bochenski-brzeski-dabrowski-tarnowski-wielicki-m-tarnow

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z biurem Stowarzyszenia EkoMonterzy, które udzieli wszelkich niezbędnych informacji (533 424 830). Zależy nam na Waszym bezpieczeństwie oraz skuteczności działań związanych z Programem Czyste Powietrze.

 

NFOŚiGW – Operator EkoMonterzy

 

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność