Galimatias z Teatralną Nagrodą

 Z wielką dumą i radością informujemy ,że dnia 23 maja 2024 roku w Centrum Bibliotecznym w Brzesku, zespół teatralny Galimatias sięgnął po zaszczytne  drugie miejsce Przeglądu  Teatralne Lustra. Uczniowie pod opieką pani Elżbiety Kijowskiej  wcielali się w swoje role, ćwiczyli wymowę, pracowali nad ruchem, aby uzyskać tak ważną dla młodego aktora swobodę sceniczną, Ostatecznie  zdobyli uznanie jury i licznie zgromadzonej publiczności. Zaangażowanie i praca wszystkich uczestników zasługuje na ogromne uznanie.

Spektakl nosił tytuł Żabawnie  i opowiadał o pewnym Żabie, który opuszcza swoje komfortowe życie i wyrusza w podróż, aby ratować koleżankę. Swoimi umiejętnościami aktorskimi zachwycili :Alan Kłusek, Julka Śledź, Zuzia Śledź, Szymon Skowron, Maciek Pachołek, Ala Wieczorek, Julka Zych, Dominik Gawron, Michał Radwański i Lenka Nagórzańska.

Dzieci wykazały się nie tylko talentem aktorskim, ale również ogromnym zaangażowaniem i pracą zespołową.

Zespół kieruje serdeczne podziękowania do wszystkich ,którzy  przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do pani Ewy Korus, która stworzyła piękną scenografię  oraz pana Wojciecha Pyterafa  za  nieocenioną pomoc i wsparcie w realizacji ścieżki dźwiękowej.

Nasi artyści ciągle udowadniają ,że teatr ma się dobrze ,że tworzymy piękne chwile , które zapadają w pamięć i budują lepszy świat- podsumowuje Elżbieta Kijowska.

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana

Treść | Menu | Dostępność