Budowa nowoczesnej stacji uzdatniania wody w Niedomicach, gmina Żabno

suw

W Niedomicach trwa realizacja jednej z kluczowych inwestycji dla lokalnej infrastruktury komunalnej. Związek Międzygminny Gmin Żabno i Lisia Góra prowadzi budowę nowoczesnej stacji uzdatniania wody wraz z rozbudową sieci wodociągowej. To przedsięwzięcie, które w najbliższych latach znacząco wpłynie na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców całego regionu.

Powstająca stacja uzdatniania wody pozwoli zwiększyć wydajność systemu oraz poprawić jakość dostarczanej wody. To nowoczesne rozwiązanie odpowiadające na potrzeby mieszkańców i rozwijającego się regionu.

💧 Wartość inwestycji: ponad 13,3 mln zł
💧 Dofinansowanie z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład: 9,5 mln zł
💧 Wkład własny gmin: blisko 3,9 mln zł
💧 Wykonawca: firma OTECH Sp. z o.o. z Gorlic
💧 Planowane zakończenie prac: 18 kwietnia 2027 roku

 

Treść | Menu | Dostępność