Logo
A A | Dla słabowidzących

Skład Rady Miejskiej w Żabnie


 

 

Andrzej Głód - Przewodniczący Rady Miejskiej

aglod@zabno.pl

 

Magdalena Kardaś- Olesińska - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

mkardas-olesinska@zabno.pl

 

Jan Cygan

jcygan@zabno.pl

Maciej Domański

mdomanski@zabno.pl

Sebastian Kieć

skiec@zabno.pl

Krzysztof Lechowicz

klechowicz@zabno.pl

Leokadia Madura

lmadura@zabno.pl

Kazimierz Magiera

kmagiera@zabno.pl

Tadeusz Patriak

tpatriak@zabno.pl

Wojciech Ryndak

wryndak@zabno.pl

Sławomir Kurzydym

skurzydym@zabno.pl

Stanisław Słowik

sslowik@zabno.pl

Arkadiusz Stolarczyk

astolarczyk@zabno.pl

Marek Szostek

mszostek@zabno.pl

Robert Tryba

rtryba@zabno.pl


 

 

Rada Miejska w Żabnie


transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
Maluch +
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.