Logo
A A | Dla słabowidzących

Skład Rady Miejskiej w Żabnie


 

 

Andrzej Głód - Przewodniczący Rady Miejskiej

aglod@zabno.pl

 

Magdalena Kardaś- Olesińska - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

mkardas-olesinska@zabno.pl

 

Jan Cygan

jcygan@zabno.pl

Maciej Domański

mdomanski@zabno.pl

Sebastian Kieć

skiec@zabno.pl

Krzysztof Lechowicz

klechowicz@zabno.pl

Leokadia Madura

lmadura@zabno.pl

Kazimierz Magiera

kmagiera@zabno.pl

Tadeusz Patriak

tpatriak@zabno.pl

Wojciech Ryndak

wryndak@zabno.pl

Sławomir Kurzydym

skurzydym@zabno.pl

Stanisław Słowik

sslowik@zabno.pl

Arkadiusz Stolarczyk

astolarczyk@zabno.pl

Marek Szostek

mszostek@zabno.pl

Robert Tryba

rtryba@zabno.pl


 

 

Rada Miejska w Żabnie


Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.