Logo
A A | Dla słabowidzących

Wybory do Izb Rolniczych

Uchwały i obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej do spraw Wyborów do Izb Rolniczych w Żabnie podjęte na posiedzeniu w dniu 17 czerwca 2019 r.
Zgodnie z wytycznymi Krajowej Rady Izb Rolniczych oraz Ustawą o Izbach Rolniczych (Dz.U.2018.1027 t. j. z późn. zm.) zamieszczamy informacje dotyczące osób mogących kandydować do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej.
Małopolska Izba Rolnicza w Krakowie zawiadamia, że w związku z wyborami do walnych zgromadzeń izb rolniczych, chętni do pracy w Okręgowej Komisji Wyborczej nr 82 w okręgu wyborczym Gmina Żabno mogą zgłaszać swoje kandydatury od piątku 24 maja do poniedziałku 3 czerwca.
Izba rolnicza to instytucja samorządu gospodarczego reprezentująca interesy rolników, producentów rolnych i osób prowadzących gospodarstwa rolne. Na poziomie kraju wszystkie izby tworzą Krajową Radę Izb Rolniczych.
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.