Logo
A A | Dla słabowidzących

Sołtysi


Wykaz sołtysów Gminy Żabno oraz członków Rad Sołeckich w kadencji 2019-2023

 

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Członkowie Rady Sołeckiej

1.

Bobrowniki Wielkie

Barwacz Marcin

Dobosz Mateusz, Zyguła Elżbieta, Mróz Mateusz, Kabat Konrad, Kieć Mariusz, Ślusarczyk Renata

2.

Chorążec

Prząda Joanna

Adam Duś, Anna Bugajska, Bernadetta Schab

3.

Fiuk

Hajduk Łukasz

Agnieszka Chłopek, Barbara Jużba, Zenon Kowalski, Iwona Czosnyka

4.

Czyżów

Skowron Andrzej

Elżbieta Flak, Joanna Górczak, Maria Liro, Tomasz Barabasz

5.

Goruszów

Chyc Anna

Krupa Stanisław, Tomczyk Marek, Tomczyk Zofia

6.

Gorzyce

Szostek  Marek

Biedak Monika, Bil Danuta, Bociek Anna, Jaworska Anna, Miś Mariusz, Owca Michał, Spicha Elżbieta, Waśniowski Andrzej

7.

Ilkowice

Madura Leokadia

Golec Łukasz, Kaczyk Bogdan, Kowalczyk Mateusz, Pis Lesław, Rodak Jerzy, Rzeszutek Łukasz, Tarchała Grzegorz, Taźbirek Mariusz

8.

Janikowice

Kopeć Leszek

Marek Chłopecki, Piotr Szwiec, Marek Szumilas

9.

Kłyż

Kochańczyk Wiesław

Janeczek Tomasz, Prażuch Danuta, Boduch Karolina, Golonka Krzysztof, Smolik Wiesław, Hajdas Janusz, Samel Eugeniusz

10.

Łęg Tarnowski

Tryba Robert

 

11.

Nieciecza

Wójcik Tadeusz

Miś Bartłomiej, Bałut Bogdan, Grzymek Jerzy, Ciukaj Jadwiga, Korus Łukasz, Skowron Janusz, Krupa teresa

12.

Niedomice

Kijowska Sylwia

Dulęba Andrzej, Tokarski Janusz, Kostrzewa Piotr, Bogacz Grażyna, Bogacz Michał, Smolik Katarzyna, Bysiek Danuta, Major Piotr

13.

Odporyszów

Chmura Bogdan

Jacek Patoń, Joanna Popek, Zdzisław Leżoń, Lucyna Warzecha

14.

Otfinów

Woźniczka Adam

 

15.

Pasieka Otfinowska

Sowa Emil

Bratko Stanisław, Gucwa Tadeusz, Kozyra Józef, Kuczek Dorota, Stryczek Aleksander, Wrona Zbigniew

16.

Pierszyce

Pietrek Marta

Bochenek Krystyna, Słupek Józef, Zawodny Andrzej, Borzęcki Paweł, Franusiak Teodor

17.

Podlesie Dębowe

Kiełbasa Lucyna

Sadko Monika, Piasecka Małgorzata, Grzesiak Dariusz

18.

Sieradza

Kijowski Stanisław

Cygan Jan, Flis Zbigniew, Grzesik Józef, Lis Wojciech, Magiera Anna, Skirzyński Jarosław, Stachura Sławomir, Strzyż Tadeusz, Wiatr Zbigniew

19.

Siedliszowice

Joanna Bieszczad

Jolanta Kloczkowska, Wojciech Ryndak, Tomasz Kozioł, Tomasz Baran

20.

Żabno

 Przemysław Saładyga

 Cygonik Grzegorz, Czosnyka Mariusz, Fido Marian, Glazer Jan, Kijowski Tomasz, Lech Grzegorz, Nikolov-Kłosowska Magdalena, Rachmaciej Jacek, Saładyga Przemysław, Spilski Krzysztof, Szpilski Henryk, Szpilski Jan, Szpilski Paweł, Wiśniewski Edward, Wójcik Krzysztof

 

Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.