Logo
A A | Dla słabowidzących

Zespół interdyscyplinarny

 

Zadaniem Zespołu Interdyscyplinarnego ds Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie jest integrowanie i koordynowanie działań podmiotów oraz specjalistów w zakresie przeciwdziałania przemocy w celu budowania lokalnego systemu wsparcia dla rodziny zgodnie z zapisami ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz zsynchronizowania i wypracowania standardów współpracy przedstawicieli różnych grup zawodowych i społecznych pracujących i zajmujących się problematyką przemocy.

Zadaniem członków Zespołu Interdyscyplinarnego jest podjęcie działań zmierzających do rozwiązania problemu przemocy między innymi poprzez:

  • diagnozowanie problemu w rodzinie, podejmowanie działań w środowisku zagrożonym przemocą w rodzinie,
  • inicjowanie interwencji w środowisku, rozpowszechnianie informacji o instytucjach, osobach  zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.