Logo
A A | Dla słabowidzących

NFOŚiGW


Urząd Miejski w Żabnie informuje, że dobiega końca przedsięwzięcie  wykonania podłączeń do sieci kanalizacyjnej  realizowane z udziałem środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Dzięki dofinansowaniu ze strony NFOŚiGW  na podstawie  podpisanej umowy dotacji z 2012 r., koszty wykonania  podłączeń do sieci kanalizacyjnej są mniej dolegliwe dla zainteresowanych właścicieli nieruchomości.
Planowany zakres obejmował wykonanie 1421 szt. podłączeń budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Prace prowadzone były w czterech miejscowościach gminy naszej gminy: Łęgu Tarnowskim, Żabnie, Bobrownikach Wielkich i Ilkowicach.
Ukończenie przedsięwzięcia daje szybki efekt ekologiczny na wykonywanych przez Gminę zadaniach kanalizacyjnych i poprawę  standardu życia mieszkańców.
 
 
 

 
Urząd Miejski w Żabnie informuje, że w wyniku przeprowadzonej oceny w ramach konkursu "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej" wniosek Gminy Żabno na wykonanie "Planu gospodarki nisko-emisyjnej dla gminy Żabno" został pozytywnie oceniony.

Ankietyzacja do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Żabno
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.