Logo
A A | Dla słabowidzących

NFOŚiGW


Urząd Miejski w Żabnie informuje, że dobiega końca przedsięwzięcie  wykonania podłączeń do sieci kanalizacyjnej  realizowane z udziałem środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Dzięki dofinansowaniu ze strony NFOŚiGW  na podstawie  podpisanej umowy dotacji z 2012 r., koszty wykonania  podłączeń do sieci kanalizacyjnej są mniej dolegliwe dla zainteresowanych właścicieli nieruchomości.
Planowany zakres obejmował wykonanie 1421 szt. podłączeń budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Prace prowadzone były w czterech miejscowościach gminy naszej gminy: Łęgu Tarnowskim, Żabnie, Bobrownikach Wielkich i Ilkowicach.
Ukończenie przedsięwzięcia daje szybki efekt ekologiczny na wykonywanych przez Gminę zadaniach kanalizacyjnych i poprawę  standardu życia mieszkańców.
 
 
 

 
Urząd Miejski w Żabnie informuje, że w wyniku przeprowadzonej oceny w ramach konkursu "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej" wniosek Gminy Żabno na wykonanie "Planu gospodarki nisko-emisyjnej dla gminy Żabno" został pozytywnie oceniony.

Ankietyzacja do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Żabno
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.