Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W dniach 13-14 października 2023 roku, 5 Tarnowska Drużyna Harcerskiej im. Janusza Korczaka w Żabnie zorganizowała biwak w Wiśle.

Po przyjeździe i zakwaterowaniu odbyliśmy wędrówkę wzdłuż Wisły. Odwiedziliśmy centrum miasta. Dzień zakończyło ognisko harcerskie ze wspólnym śpiewem i zabawami.

Drugi dzień to odwiedziny   Chlebowej Chaty. To skansen, muzeum i agroturystyka w jednym. Poznawaliśmy życie jakie toczyło się na polskiej wsi 100 lat temu, robiliśmy masło, piekliśmy chleb tak jak to się robiło dawniej na polskiej wsi. "Od ziarenka do bochenka" - mieliliśmy na żarnach, wyrabialiśmy ciasto a później to wypiekali. W końcu można było też tego skosztować.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Miasta Żabno za wsparcie finansowe naszego wyjazdu. Opiekę nad młodzieżą sprawowali, drużynowa phm. Renata Kawula,  oraz rodzice.

Liczba odsłon: 192
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.