Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W Urzędzie Miejskim w Żabnie podpisana została umowa na wykonanie zadania pn. "Remont drogi gminnej ul. Zaszkolna 203503K w km od 0+488 do km 1+090 w miejscowości Łęg Tarnowski, Gmina Żabno”. Zakres prac przewidzianych umową zakłada wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych, wykonanie napraw uszkodzonej podbudowy, wykonania remontu jezdni i pobocza. Firma Strabag Infrastruktura Południe Sp. Z.o.o., która jest wykonawcą zadania zrealizuje niniejsza inwestycję do 22 grudnia br.

Koszt całkowity remontu wyniesie 658 258,80 zł. W kwocie tej znajduje się wsparcie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 426 784,00 zł.

Umowę z przedstawicielem firmy Strabag podpisał zastępca burmistrza Piotr Broda wraz z skarbnikiem gminy Żabno Przemysławem Saładygą w obecności wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Żabnie Magdaleny Kardaś- Olesińskiej.

Liczba odsłon: 289
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.