Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Kolejny sukces zawodniczki KS Sportiva Darii Nawój, która w minioną sobotę rywalizowała w boulderingu na wrocławskiej ściance Flow Climbing Space. Daria w zmaganiach kobiet, w których uczestniczyło łącznie sto dwadzieścia dziewięć zawodniczek, wywalczyła srebrny medal!
 
Zawody zorganizowane zostały w ramach imprezy urodzinowej ścianki wspinaczkowej Flow Climbing Space, która powstała we Wrocławiu dokładnie rok temu. W rundzie eliminacyjnej rywalizacja rozegrana została w formule open na czterdziestu problemach wspinaczkowych, na których pokonanie zawodnicy mieli dwie i pół godziny. Łącznie w zawodach wystartowało ponad trzystu osiemdziesięciu zawodników i zawodniczek. Do rundy finałowej awansowało pięć najlepszych kobiet i pięciu najlepszych mężczyzn.
W gronie tych zawodników znalazła się nasza specjalistka od boulderingu Daria Nawój, która po eliminacjach plasowała się na piątej pozycji z liczbą 2043,5 pkt. Wielki finał to zmagania z czterema wymagającymi problemami, na pokonanie każdego z nich zawodnicy mieli po cztery minuty.
Trenująca na co dzień na tarnowskiej Ściance La Roca zawodniczka znakomicie poradziła sobie z finałowymi boulderami, poprawiła swój wynik z eliminacji, ostatecznie z liczbą trzech topów plasując się na drugim miejscu podium finału. To kolejny dobry wynik zawodniczki KS Sportiva, która przy wsparciu klubu i Urzędu Miasta Tarnowa realizuje przygotowania do Mistrzostw Polski seniorów, które odbędą się w połowie listopada w Krakowie.
Wyniki kobiet:
1. Bianka Janecka – KW Częstochowa,
2. Daria Nawój – KS Sportiva/La Roca,
3. Olga Kulisz,
4. Zuzia Nosal – Wrocławski KW,
5. Kasia Ekwińska – KW Toruń,
Wyniki mężczyzn:
1. Jakub Ziętek – KW Bielsko Biała,
2. Slava Krasnoperov,
3. Timur Diatlov – KS Korona,
4. Maks Vnukov – Flow Climbing Space,
5. Adam Kowal – Zerwa.
 
 
 

Od lewej: Olga Kulisz, Timur Diatlov, Daria Nawój, Slava Krasnoperov, Bianka Janecka, Jakub Ziętek, fot. Flow Climbing Space,

Daria Nawój, fot. Marcin Pawlak

Liczba odsłon: 204
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.