Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W minionym tygodniu niedomicka szkoła obchodziła jubileusz 10-lecia nadania imienia „Polskich Olimpijczyków”. Od lat z tej okazji w jej murach odbywa się świętowanie w iście olimpijskim stylu. Są tu śpiewy, przyjeżdżają zaproszeni sportowcy, jest także turniej wiedzy o olimpiadach toczony pomiędzy uczniami, a kadrą pedagogiczną. Nie inaczej było w tym roku. Jubileusz swoja obecnością uświetnili: Dariusz Goździk – mistrz olimpijski w pięcioboju nowoczesnym z Barcelony, Jerzy Garpiel- piłkarz ręczny, olimpijczyk z Moskwy, Boguchwał Furala – drugi trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej na igrzyskach w Moskwie, Małgorzata Garpiel- trenerka piłki ręcznej, członkini Małopolskiej Rady Olimpijskiej, prof. Zbigniew Porada – wiceprezes Małopolskiej Rady Olimpijskiej, Krystyna Porada – członkini Małopolskiej Rady Olimpijskiej. Byli oni świadkami występów nawiązujących do tematyki sportu i zmagań olimpijskich, a także turnieju wiedzy o olimpiadach, w którym laury oraz puchar przechodni zdobyli nauczyciele.

Jubileusz dziesięciolecia Szkoły był okazją do złożenia życzeń i wręczenia czeku na zakup akcesoriów sportowych przez burmistrza Żabna Martę Herduś. A potrzeby szkoły, która ma do zaoferowania klasę o profilu sportowym oraz może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi swoich uczniów, są spore.

Gratulujemy uczniom, nauczycielom i kierownictwu Szkoły im. Polskich Olimpijczyków zaangażowania i sukcesywnego budowania dobrej marki placówki. Życzymy, by kolejne dekady działalności pod banderą olimpijską przynosiły dobry rozwój, satysfakcję i sukcesy opuszczających jej mury uczniów.

                                     
Liczba odsłon: 404
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.