Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Końcem sierpnia w Gorzycach odbyły się uroczystości jubileuszowe związane z setną rocznicą działalności Ochotniczej Straży Pożarnej. Druhowie z jednostki OSP Gorzyce przygotowali się specjalnie na tą uroczystość, zapraszając gości, prezentując swoją historię oraz budynek, a także organizując wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich, mieszkańcami sołectwa animacje dla dzieci i zabawę dla wszystkich przybyłych tego dnia do Gorzyc.

Część oficjalna obchodów stulecia odbyła się przy budynku remizy, gdzie wręczono podziękowania, a także złożono życzenia i gratulacje. W imieniu samorządu gminy Żabno wyrazy uznania za długoletnią działalność OSP Gorzyce złożyli burmistrz Żabna Marta Herduś oraz zastępca Piotr Broda. Do życzeń i gratulacji przyłączyli się również obecni na uroczystości starosta tarnowski Roman Łucarz oraz wiceprzewodniczący Sejmiku Małopolski Wojciech Skruch.

Gratulujemy serdecznie społeczności zrzeszonej przy OSP w Gorzycach wspaniałego jubileuszu i życzymy kolejnych, dobrych lat działalności.

Fot. Anita Bil

 
Liczba odsłon: 164
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.