Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W Gminie Żabno wypiękniały budynki użyteczności publicznej. Aż sześć obiektów zostało poddanych w minionym czasie termomodernizacji. Jednym z nich jest Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich.

W ramach inwestycji w budynku Sali gimnastycznej wykonano m.in.: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej, ocieplenie stropu, wymianę części pokrycia dachowego, wykonanie opaski wokół budynku, malowanie zaplecza Sali gimnastycznej, wymianę grzejników oraz wykonanie systemu zarządzania energią. Z kolei w budynku szkoły wymieniono stolarkę okienna i drzwiowa zewnętrzną, ocieplono ściany i strop, wzmocniono część więźby dachowej, wymieniono instalację c.o. w piwnicy budynku, zainstalowano 10 klimatyzatorów oraz zamontowano instalację PV na dachu budynku.

Przeprowadzenie termomodernizacji było możliwe dzięki pozyskaniu dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Koszt termomodernizacji Szkoły w Bobrownikach Wielkich wyniósł 1 457 973,07 zł i przeprowadzony został w ramach realizacji zadania „Poprawa efektywności energetycznej budynków SP w m. Gorzyce, Sieradza, Odporyszów, Bobrowniki Wielkie, budynku UM w Żabnie i budynku klubu sportowego Polan Żabno” część 3 „Termomodernizacja Sali gimnastycznej i Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich.

  
Liczba odsłon: 95
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.