Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Dziś rozpoczął się nowy rok szkolny. W Żabnie odbyła się gminna inauguracja, w której udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz samorządowcy i zaproszeni na ten dzień goście.

Inauguracja rozpoczęła się w kościele parafialnym w Żabnie mszą święta, po której wszyscy spotkali się na sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury. Tutaj na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Żabnie prezentując okazjonalny program artystyczny. Dla uczniów był to niewątpliwie dzień pełny emocji, zwłaszcza dla pierwszoklasistów, którzy tego dnia rozpoczęli przygodę z edukacją szkolną. W ich stronę oraz wszystkich zebranych uczniów popłynęły życzenia siły, koncentracji na nauce, radości i zadowolenia z kolejnych dni spędzonych w murach szkolnych. Uroczystość została poprowadzona przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Żabnie Annę Skalak, a wśród gości, którzy przybyli na inaugurację, znaleźli się m.in. Poseł na Sejm RP Piotr Sak, I Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żabnie Andrzej Głód wraz z Radnymi Rady, sołtysi dyrektorzy szkół i przedszkoli, a także kierownicy jednostek gminnych.

Wszystkim Uczniom życzymy dużo powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym.

Liczba odsłon: 605
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.