Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie wraz z Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej i Szkołą Podstawową im. Jana Wnęka w Odporyszowie zapraszają na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki "Tobie Mamo".

Koncert ten odbędzie się 26 maja o godz. 18:30 na Placu Odpustowym przy Sanktuarium w Odporyszowie. W przypadku niepogody wydarzenie odbędzie się w kościele.

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki dedykowane mamom. Na scenie wystąpią artyści i muzycy z skupieni wokół GCK w Żabnie: uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez Monikę Kutę, zespół wokalny Cantabile, zagrają Dominik Rzepecki, Marcin Jaworski, Krzysztof Lechowicz, Kamil Patulski. Zaśpiewa także Nikodem Liro,  i Sławomir Chmura oraz zespół "Fijat". Oprawę poetycką na tę wyjątkową okazję przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Odporyszowie.  

Partnerem wydarzenia jest Gmina Żabno.

 

Liczba odsłon: 136
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.