Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Koncert piosenek z filmów Disneya i wystawę lalek Barbie przygotowało dla najmłodszych Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Okazją do organizacji tego wydarzenie jest oczywiście Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wspólne z dziećmi świętowanie odbędzie się 4 czerwca od godz. 16:00. Na scenie Centrum Kultury w Żabnie wystąpi zespół wokalno-aktorski „Sonanto” z Warszawy, który zaprezentuje „Bajkowy koncert dla Małych i Dużych”. W trakcie koncertu wybrzmią piosenki z filmów Walta Disneya, które ukazały się w polskich kinach. Nie zabraknie zatem piosenek z takich filmów jak „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas”, „Dzwonnik z Notre Dame” czy „Król Lew”. Pojawią także bardzo znane utwory z ostatnich filmów amerykańskiej wytwórni m.in.: „Krainy Lodu”, „Zaplątanych” czy „Vaiany – skarbu Oceanu”.

Po koncercie odbędzie się otwarcie wystawy „W krainie lalek”.  W galerii „Rozmaitości” będzie można podziwiać część wspaniałej kolekcji lalek Barbie i innych, której właścicielką jest pani Małgorzata Szado-Saładyga.

Dla dzieci przygotowany zostanie także poczęstunek. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane jest w ramach zadania „Bajkowy Dzień Dziecka – profilaktyka i zabawa dla najmłodszych”; dofinansowane przy udziale środków Gminy Żabno.

Liczba odsłon: 145
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.