Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W ramach Tygodnia Bibliotek w M-GBP w Żabnie zorganizowane zostały zajęcia czytelnicze dla najmłodszych pt. „Odkrywamy magię picturebooków”.
 
Picturebooki to książki obrazkowe, w których tekst ograniczony został do minimum lub nie ma go wcale. W tego typu wydawnictwach główną rolę w przekazywaniu informacji odgrywają ilustracje. W Bibliotece przygotowane zostały dwa spotkania: „Spacer z Puciem” i „Kolorowy potwór”.
Do udziału w zajęciach zaproszeni zostali najmłodsi czytelnicy Biblioteki, a odwiedziły nas dzieci z Publicznego Przedszkola w Żabnie, które z pełnym zaangażowaniem odczytywały przekaz książeczek, śpiewały, tupały i wspólnie wykonywały inspirowane książkami aktywności. Wszystkie spotkania połączone zostały z zajęciami plastycznymi, podczas których powstały piękne ilustracje do przeżywanych podczas zajęć emocji.
 
Liczba odsłon: 97
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.