Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Przemek Kossakowski - podróżnik, odkrywca, autor książek i twórca telewizyjny opowiadał w Żabnie o śmierci. Temat „Oswajanie śmierci” spośród ośmiu zaproponowanych przez niego wybrała publiczność.

Przemek Kossakowski opowiadał o rytuałach, zwyczajach, tradycjach  i podejściu do tematu śmierci w Indiach, ale i osobistym doświadczeniu z jednego z programów telewizyjnych, podczas którego sam dał się pogrzebać. Niełatwy temat, okraszony barwnymi opowieściami ale i dużą dawką poczucia humoru, inspirował publiczność do zadawania pytań, a prowadzącego do interakcji ze słuchaczami. Kiedy dwugodzinna opowieść Przemka dobiegła końca, każdy mógł zamienić z nim kilka słów, zrobić sobie zdjęcie, czy kupić najnowszą książkę z dedykacją.

Spotkanie, które odbyło się w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki i zostało dofinansowane z Instytutu Książki, na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników, którzy szczelnie wypełnili salę widowiskową GCK w Żabnie.

Wydarzenie zainaugurowało w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie obchody Tygodnia Bibliotek 2023.

    
Liczba odsłon: 320
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.