Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Z najnowszego rozdania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg gmina Żabno otrzymała wsparcie na realizację zadania: „Remont drogi gminnej ul. Św. Jana 203477K w km od 0+503 do km 1+502 w miejscowości Żabno”. Dziś na specjalnie zorganizowanej uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie burmistrz Żabna Marta Herduś podpisała umowę gwarantującą przekazanie pieniędzy.

Wójtowie i burmistrzowie powiatów tarnowskiego i dąbrowskiego podpisali dziś umowy na realizację zadań inwestycyjnych planowanych na drogach. Zebranych samorządowców przywitała poseł RP Anna Pieczarka, a także wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz, który sygnował dzisiejsze umowy.

Dla gminy Żabno to dobra wiadomość, bo dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg remontowi poddana zostanie ul. Św. Jana w Żabnie. Na ten cel ze środków rządowych przekazane zostało 839 297,00 zł. Ostateczna wartość inwestycji będzie znana po rozstrzygnięciu postępowania przetargowego.

  
Liczba odsłon: 243
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.