Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Przy ul. Wyspiańskiego w Żabnie finalizują się prace związane z realizacją zadania: Rewitalizacja terenów rekreacyjnych w miejscowości Żabno. Zagospodarowanie terenu wraz z infrastrukturą techniczną przy ul. Stanisława Wyspiańskiego na dz. nr 972, 1031, 1135 w Żabnie, jako obiektu o charakterze rekreacyjnym dla potrzeb społeczności lokalnej.

W tym miejscu oddany do użytku zostanie ogromny teren rekreacyjny dedykowany wszystkim mieszkańcom i gościom gminy, z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych. W jego obrębie znajdzie się plac zabaw i siłownia plenerowa, liczne pergole, altany wiklinowe, ławeczki do przesiadywania, miejsca spacerowe, a jego sercem będzie scena plenerowa z miejscem dla widowni.

Inwestycja jest już w finałowym etapie realizacji. Jej budżet sięga 4 983 855,50 zł, z czego 2 740 634,99 zł to dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

    
Liczba odsłon: 363
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.