Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Z okazji przypadającego w marcu dnia sołtysa, zorganizowano specjalne spotkanie z wszystkimi sołtysami naszej gminy, by podziękować im za pracę dla społeczności lokalnych, zaangażowanie oraz czas, który poświęcają by załatwiać potrzebne dla swoich miejscowości sprawy.

Na zaproszenie burmistrza Żabna Marty Herduś do Gminnego Centrum Kultury przybyli wczoraj sołtysi, by wspólnie porozmawiać, usłyszeć o bieżących działaniach gminy, ale też otrzymać moc życzeń i podarunek od żabnieńskiego samorządu. Działania sołtysów są bardzo istotne w funkcjonowaniu gminy. To oni otrzymują jako pierwsi sygnały o potrzebnych do rozwiązania problemach, niejednokrotnie animują życie społeczne swoich miejscowości, skutecznie komunikują się z Radą Miejską w Żabnie, a także pracownikami Urzędu Miejskiego. Ich praca jest naprawdę duża i warto im przy wielu okazjach za nią podziękować.

 

   
Liczba odsłon: 566
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.