Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2023-03-10

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotowuje w Małopolsce pilotaż finansowania działalności tzw. Operatorów dla programu „Czyste Powietrze”. Głównym założeniem ich działalności ma być bezpośrednie pozyskiwanie nowych beneficjentów Programu z grupy osób najuboższych.

Kluczowym zadaniem operatorów będzie kompleksowe wsparcie mieszkańców należących do grupy o najniższych dochodach, począwszy od ich identyfikacji, szacowanie kosztów przedsięwzięcia, a także pomoc w uzupełnianiu wniosków o dofinansowanie i płatność oraz wsparcie w znalezieniu wykonawców prac budowlanych i instalacyjnych.

NFOŚiGW planuje uruchomienie pilotażowego programu priorytetowego, w ramach którego będzie możliwość wnioskowania o finansowanie pełnienia roli operatorów.

W programie mogą wziąć udział firmy doradcze, branżowe oraz organizacje pozarządowe.

W związku z powyższym Urząd Miejski w Żabnie informuję, że zgłoszenia można dokonać do dnia 13 marca 2023 r. do godz. 13;00 w pokoju nr 7 oraz pod nr tel. 146456012 wew. 45.

Liczba odsłon: 562
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.