Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W minionym roku zainagurowany został konkurs gminy Żabno o tytuł Sportowca Roku. Zgłoszone kandydatury zostały ocenione przez kapitułę, a następnie przyznano im nagrody, które zostały wręczone na specjalnie zorganizowanej gali. Wydarzenia cieszyło się sporym powodzeniem, dlatego też w tym roku samorząd pragnie docenić wysiłek sportowców, którzy odnosili sukcesy w 2022 roku. W tym celu ogłoszono kolejny konkurs na Sportowca Roku, a zgłoszeń można dokonywać do 3 kwietnia poprzez formularz (do pobrania poniżej). Zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach: Sportowiec Roku, Piłkarz Roku, Trener Roku, Drużyna Roku, Animator Sportu.

Zachęcamy, by zgłaszać swoich kandydatów, bo w naszej gminie znajduje się spore grono osób z wybitnymi osiągnięciami na wielu arenach, boiskach i halach sportowych. Doceńmy ich zaangażowanie, pasję, rezultaty, a przede wszystkim wielogodzinne treningi, które przekładają się na zdobywane laury.

 

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

 

Liczba odsłon: 430
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.