Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W ramach Osi 11 „Rewitalizacja przestrzeni regionalnej” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 𝐰 𝐍𝐢𝐞𝐝𝐨𝐦𝐢𝐜𝐚𝐜𝐡 prowadzona jest inwestycja, której efektem będzie nowe miejsce służące mieszkańcom jako zaplecze kulturalno- sportowe. Już teraz widać duży postęp prac, zarówno na zewnątrz budynku, jego wnętrzach i otoczeniu.
W budynku zaplanowano pomieszczenia dla niedomickiej filii biblioteki, salę do prowadzenia imprez kulturalnych i spotkań sołeckich, zaplecze gastronomiczne, a także zaplecze szatniowo- sanitarne wraz z częścią magazynową. W środku budynku trwają prace wykończeniowe, na zewnątrz ułożono już alejki i parking z kostki brukowej.

Koszt całej inwestycji pn. „Budowa Centrum Kulturalnego z budową zjazdu publicznego z drogi gminnej (dz. 760) wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury w Niedomicach” to 𝟒 𝟕𝟕𝟑 𝟕𝟒𝟗,𝟔𝟖 𝐳ł, z czego dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego pokrywa koszty w wysokości 𝟐 𝟓𝟖𝟏 𝟓𝟗𝟑,𝟕𝟒 𝐳ł.

   
Liczba odsłon: 333
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.