Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

839.297,53 zł – na takie wsparcie może liczyć gmina Żabno przy realizacji inwestycji polegającej na remoncie drogi gminnej ul. Św. Jana 203477K w km od 0+503 do km 1+532 w miejscowości Żabno. Pozyskane fundusze pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dedykowanego samorządom.

839297, 53 zł otrzymała Gmina Żabno na remont drogi gminnej ul Św.Jana w Żabnie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. W piątek w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie z rąk Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka i Wojewody Łukasza Kmity samorządowcy powiatów Tarnowskiego i Dąbrowskiego otrzymali czeki na kwotę 19 mln zł z przeznaczeniem na przebudowy i remonty dróg. Promesę dla naszej gminy na remont ul. św. Jana w Żabnie odebrali burmietrz Żabna Marta Herduś wraz z zastępcą Piotrem Brodą. 

Liczba odsłon: 325
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.