Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Znany w regionie tarnowskim i niezwykle lubiany zespół GOS.pl wystąpi 29 stycznia na żabnieńskiej scenie. Chór swoim występem uświetni wydarzenia związane z organizacją 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminnym Centrum kultury w Żabnie. W mistrzowskim wykonaniu zespołu usłyszymy m.in. najpiękniejsze polskie kolędy. Koncert rozpocznie się o godz. 17:30. Wstęp jest oczywiście wolny, ale należy pamiętać, że w tym dniu w Centrum Kultury prowadzona będzie zbiórka do puszek oraz aukcja, z których dochód przekazany zostanie na cele WOŚP. 

Chór GOS.pl powstał w Tarnowie w 2003 roku, z inicjatywy tarnowskich muzyków: Bartłomieja Szułakiewicza, Tomasza i Moniki Stec oraz ks. Pawła Cyza z Kongregacji Oratorium Świętego Filipa Neri w Tarnowie, który stał się duchowym przewodnikiem chóru. Wieloletnia praca chóru zaowocowała licznymi koncertami, a także nagrodami. Udzielając się artystycznie i społecznie, zarówno w Tarnowie, jak i całej Polsce, Tarnowski Chór GOS.pl zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in.: Dużą Kroplę - statuetkę przyznawaną przez Stowarzyszenie Kropla, Nagrodę im. Roberta Gucwy za krzewienie wartości chrześcijańskich, Nagrodę Prezydenta Miasta Tarnowa w dziedzinie działalności artystycznej. 

Liczba odsłon: 145
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.