Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie wspólnie z Hufcem ZHP Tarnów i Namiestnikiem Harcerskim phm. Renatą Kawulą zapraszają do udziału w IV Festiwalu Piosenki Harcerskiej im. płk. Harcmistrza Jerzego Pertkiewicza.

Celem Konkursu jest integracja środowisk harcerskich, promocja uzdolnionej muzycznie młodzieży, integracja i promocja harcerstwa w gminie Żabno i powiecie tarnowskim oraz promowanie piosenki harcerskiej.

W Konkursie mogą brać udział zarówno zespoły reprezentujące drużyny harcerskie z terenu powiatu tarnowskiego i miasta Tarnów, jak i reprezentacje szkół z terenu gminy Żabno.

Warunkiem udziału w konkursie jest doręczenie wypełnionej karty zgłoszenia do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16, 33-240 Żabno, email: gckkonkursy@onet.pl lub mailowo na adres druhny Renaty Kawuli renata.kawula@zhp.net.pl do dnia 27 stycznia 2023 r. do godz. 15.00.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie zespoły liczące od 5 do 10 uczestników.

Zadaniem festiwalowym będzie wykonanie piosenki harcerskiej z listy ogłoszonej przez Organizatorów oraz wykonanie dowolnej piosenki o tematyce patriotycznej.

Wykonawców oceniać będzie jury powołane przez Organizatorów.

Festiwal Piosenki Harcerskiej odbędzie się 17 lutego o godz. 10:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną po zakończeniu przesłuchań.

Szczegółowe zasady Festiwalu i warunki udziału w nim zawiera Regulamin.

KARTA - ZGŁOSZENIE

Liczba odsłon: 92
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.