Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Końcem minionego roku w Urzędzie Miejskim w Żabnie została podpisana umowa na realizację zadania inwestycyjnego w Bobrownikach wielkich, którego celem będzie termomodernizacja budynku sali gimnastycznej i Szkoły Podstawowej. Zadanie to zrealizowane zostanie do końca maja 2023 r., a jego budżet zamyka się w kwocie 1 457 973,07 zł. Wykonawcą inwestycji została firma Firma Budowlana Mat-Bud SPÓŁKA JAWNA K. MOSKAL, M. MOSKAL. W zakres działań przeprowadzonych w budynku sali gimnastycznej wchodzą m.in.: wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie ścian i stropu, wymiana opaski wokół budynku i malowanie zaplecza, natomiast w budynku szkoły prace skoncentrują się na: wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, ociepleniu ścian i stropu, wykonaniu systemu zarzadzania energią, wymianie opraw oświetleniowych na oprawy LED, montażu instalacji PV na dachu oraz montażu 10 klimatyzatorów.

Umowa na termomodernizację została podpisana przez burmistrza Żabna Martę Herduś w obecności Radnego Rady Miejskiej Arkadiusza Stolarczyka.

Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Liczba odsłon: 224
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.