Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Wyjątkowy koncert kolęd odbył się 8 stycznia w Odporyszowie. Koncert pod hasłem „Pokój nieśmy ludziom wszem” w wykonaniu gwiazd polskiej estrady zgromadził w Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej pokaźną widownię. Nic dziwnego – tradycyjne polskie kolędy oraz pogodne i wzruszające pastorałki zaśpiewali bowiem: Jacek Wójcicki, Anna Sokołowska – Alabrudzińska i Michał Gasz. Wokalistom towarzyszył  zespół instrumentalny pod kierownictwem Macieja Niecia. Cały koncert niezwykle ciepło i nastrojowo poprowadził jego scenarzysta i reżyser Łukasz Lech. W koncercie udział wziął także Zespół Wokalny Cantabile pod kierunkiem Moniki Kuty, który oprócz solowych wykonań śpiewał wspólnie z Jackiem Wójcickim.

 Całości bożonarodzeniowego klimatu dopełniła przepiękna świąteczna sceneria odporyszowskiej świątyni. Nastrój koncertu, znakomici soliści i muzycy oraz możliwość wspólnego z nimi śpiewania wprowadziły w zachwyt zgromadzoną publiczność, która długimi owacjami na stojąco dziękowała artystom za koncert.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Żabna Marta Herduś i Starosta Tarnowski Roman Łucarz. Patronatem medialnym koncert „Pokój nieśmy ludziom wszem” wsparło Radio RDN Małopolska.

   
Liczba odsłon: 381
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.