Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Spotkanie z himalaistą to nie lada gratka dla wszystkich, którzy interesują się wspinaczką, trekkingiem, czy też górskimi wycieczkami i pejzażami. Doznań i opowieści z wszystkich zakresów górskich eskapad można było wczorajszym popołudniem posłuchać w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie na spotkaniu z Adamem Bieleckim.

Blisko dwuipółgodzinne spotkanie dostarczyło wielu doznań. Zarówno historie o zimowych wejściach na ośmiotysięczniki, pasji do zdobywania nowych, jeszcze nieodkrytych szczytów górskich, opowieści o zmaganiach i niepowodzeniach, które budują jeszcze większą chęć do przekraczania granic, porwały salę widzów w zupełnie inny świat. Tym bardziej, że Adam Bielecki nie tylko jest doskonałym himalaistą, ale także świetnym mówcą. Prezentacja autora wsparta multimediami dodatkowo wzbogaciła całą opowieść o miłości do gór, sportowych wyzwaniach, spotkaniach na górskich szlakach i odkrywaniu tego co nieznane.

Adam Bielecki jest pierwszym zimowym zdobywcą ośmiotysięczników Gaszerbrum I i Broad Peak, zdobył również K2, Makalu i Gaszerbrum II.

Tuż po zakończeniu prelekcji, do autora stanęła długa kolejka wszystkich, którzy chcieli zdobyć autograf na właśnie zakupionej książce i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

 
Liczba odsłon: 263
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.