Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2021 – 2025 szkolne biblioteki w Otfinowie oraz w Gorzycach zostały doposażone  o liczne książki. Ich księgozbiór wzbogacił się o utwory, po które sięgać będą wszyscy: przedszkolaki, uczniowie klas I-VIII oraz dorośli, świadomi już swoich czytelniczych wyborów.

 Zakupione książki to głównie nowości wydawnicze, często bestsellery, zgodne z potrzebami naszej szkoły oraz zainteresowaniami naszych uczniów. W ramach trwającej w ciągu całego roku w naszej szkole  innowacji będą realizowane liczne działania promujące czytelnictwo. Jednym z nich był Dzień Głośnego Czytania a ostatnio pazdziernikowa  akcja „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu   na przerwie”

Mamy nadzieję, że zakupione książki dostarczą nam nie tylko radosnych emocji, pozwolą miło spędzić czas, ale przede wszystkim rozbudzą jeszcze bardziej  czytelnicze zainteresowania naszej całej szkolnej społeczności.

Liczba odsłon: 115
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.