Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dzisiaj w Łęgu Tarnowskim wielkie świętowanie za sprawą Jubileuszu 55- lecia działalności Publicznego Przedszkola. Na specjalnie zorganizowanej przez dyrekcję i pracowników placówki uroczystości, która odbyła się na sali widowiskowej budynku Kulturalno- Oświatowo- Sportowego, w rocznicowy nastrój wszystkich gości wprowadzili najmłodsi, dając wspaniały występ, tematycznie osadzony w historii Polski. Dzięki temu wszyscy poczuli również ducha zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości. Następnie w prezentacji multimedialnej wrócono do korzeni przedszkola, cofając się o pięć dekad. Nawiązano również do współczesności, przeniesienia Przedszkola do nowego budynku i nowych możliwości z tym związanych. Nie zabrakło podziękowań za pracę wszystkim pedagogom i rodzicom zaangażowanym przez 55 lat w działalność instytucji. Również życzenia i gratulacje zostały przekazane od żabnieńskiego samorządu. Burmistrz Żabna Marta Herduś wraz z zastępcą Piotrem Brodą wręczyli na ręce dyrektora Przedszkola Katarzyny Patriak- Krzaczek okazjonalny bon na kwotę 5500 złotych, z przeznaczeniem na zakup nowych zabawek i przedmiotów dydaktycznych dla przedszkola.

Gratulujemy pięknej rocznicy i życzymy wielu lat dobrego funkcjonowania i zadowolenia wszystkich dzieci uczęszczających do Przedszkola.

 
Liczba odsłon: 515
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.