Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W Ilkowicach i Łęgu Tarnowskim trwają prace związane z budową chodnika przy drodze wojewódzkiej na 973. Obie inwestycje, których celem jest podniesienie bezpieczeństwa pieszych, są już w znacznym stopniu zaawansowane i widoczny jest już częściowy efekt ich prac.

W Ilkowicach dzięki inwestycji zapewniona będzie ciągłość komunikacji pieszej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Sportową i istniejącą w pobliżu szkoły zatoką autobusową. W Łęgu Tarnowskim z kolei zapewniona będzie ciągłość komunikacji pieszej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Pawęzowską i ul. Graniczną, znajdującą się na granicy gminy Żabno i miasta Tarnowa.

Przypomnijmy, że koszt budowy chodnika w Ilkowicach to: 653 064,28 zł, natomiast w Łęgu Tarnowskim to: 759 280,59 zł. Oba zadania zostały wsparte finansowo z Urzędu Marszałkowskiego w ramach Inicjatyw Samorządowych.

    
Liczba odsłon: 372
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory do Sejmu i Senatu RP
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.