Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na spotkanie z Adamem Bieleckim – wybitnym himalaistą, alpinistą i taternikiem, członkiem kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej.

Podczas spotkania pod hasłem „Ku niezdobytym szczytom” Adam Bielecki pokaże zdjęcia i filmy ze swoich wypraw, opowie o swojej pasji, doświadczeniach i przygodach. Odpowie na pytania publiczności. Będzie także możliwość nabycia jego książki „Spod zamarzniętych powiek”. 

Spotkanie z Adamem Bieleckim odbędzie się w czwartek 17 listopada o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Wstęp wolny.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Koło kultury", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

Liczba odsłon: 103
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.