Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dziś w Urzędzie Miejskim  niezmiernie miło było gościć Mateusza Cierniaka, mieszkańca Łęgu Tarnowskiego, Mistrza Świata Juniorów 2022 na żużlu, który wraz z ojcem Mirosławem Cierniakiem przyjęli zaproszenie burmistrza Żabna Marty Herduś, do wspólnego spotkania i rozmowy.

Była to okazja, by po raz kolejny pogratulować młodemu zawodnikowi sięgnięcia po tytuł Mistrza Świata Juniorów w 2022 roku. Mateusz Cierniak, który w latach 2019-2020 startował w barwach klubu Unia Tarnów, a od 2021 roku reprezentuje ekstraligowy klub Motor Lublin na swoim koncie ma już kilka złotych medali. W 2019 i 2020 roku sięgał po złoto w Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów, w 2020 zdobył złoto w Mistrzostwach Europy Par na Żużlu, a w 2020 i 2021 roku był złotym medalistą w Turnieju o Brązowy Kask. Za swój ostatni sukces, czyli zdobycie tytułu Mistrza Świata Juniorów otrzymał dziś nagrodę burmistrza Żabna, a także pamiątkową statuetkę.

Gratulujemy Mistrzowi pasji do walki na torze i życzymy wielu udanych startów oraz wspaniałej kariery.

Liczba odsłon: 394
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.