Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Na specjalnie zorganizowanej uroczystości zostały wręczone stypendia Burmistrza Żabna za wyniki w nauce za rok szkolny 2021/2022.

Grono czternastu uczniów wraz z rodzicami było wczoraj goszczonych na uroczystości wręczenia stypendiów Burmistrza Żabna. Stypendia mają formę nagrody pieniężnej, przyznawane są na wniosek szkoły dla uczniów, którzy mogą pochwalić się osiągnięciami minimum na szczeblu wojewódzkim oraz bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem.

Nagrody były wręczane przez burmistrza Żabna Martę Herduś, a gratulacje uczniom składali również Przewodniczący Rady Miejskiej w Żabnie Andrzej Głód, zastępca burmistrza Piotr Broda oraz Kierownik Zakładu Obsługi Samorządowych Szkół i Przedszkoli Jolanta Sak.

Wśród nagrodzonej młodzieży mamy laureatów w konkursach plastycznych, olimpiadach, czy też finalistów Mistrzostw Polski. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszego, wspaniałego rozwoju.

 

Nagrody otrzymali:

 

 1. Alicja Szczybelska, SP Niedomice, Finalistka Małopolskiego Konkursu Czytelniczego Czytam, znam, rozumiem.
 2. Eryk Nawój, SP Łęg Tarnowski, III miejsce w Mistrzostwach Polski w turnieju wspinaczkowym. I miejsce w Pucharze Polski we wspinacze sportowej w konkurencji na czas.
 3. Bartłomiej Glazer, SP Żabno, Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
 4. Szymon Biś, SP Żabno, Finalista Olimpiady Wiedzy Chemicznej
 5. Kamila Owca, SP Żabno, Za zajecie I miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 6. Ksawery Kłosowski, SP Żabno, Za zajecie I miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 7. Piotr Serwin, SP Żabno, Za zajecie I miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 8. Zuzanna Dziura, SP Żabno, Za zajecie I miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 9. Hubert Kobyłecki, SP Żabno, Za zajecie II miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 10. Aurelia Kabat, SP Żabno, Za zajecie III miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 11. Wojciech Śmiertka, SP Żabno, Za zajecie III miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 12. Aleksandra Wątroba, SP Żabno, Za zajecie III miejsca w wojewódzkim konkursie „ Tak jak ptaki na wolności” - harcerze w obliczu II wojny światowej”
 13. Maria Bieszczad, SP Żabno, Za zajecie III miejsca w VII Ogólnopolskim Konkursie na gadkę „ GADAJCIE, w co wasze dziadki się we wsi bawili”
 14. Aleksandra Długoń, SP Żabno, Za zdobycie III miejsca w kategorii HIP-HOP 12-15 lat Solo Zaawansowanym w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Astra Dance Cup 2021”
 
Liczba odsłon: 531
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.