Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Kolejna inwestycja na terenie gminy Żabno została właśnie zagwarantowana podpisaniem umowy. „Rozbudowa i przebudowa drogi gminnej nr K203565 Hektary-Adamierz w km od 0+390 do 1+650 w miejscowości Gorzyce” wykonana zostanie do połowy grudnia.

Inwestycja obejmuje rozbudowę i przebudowę drogi gminnej wraz z wykonaniem poboczy i zjazdów, konserwację rowów, remont oraz budowę przepustów, a także przebudowę przydrożnego rowu. Po obu stronach jezdni wykonane zostaną pobocza z kruszywa o szerokości 0,75 m. Przewidziano  również przebudowę istniejących zjazdów indywidualnych i publicznych.

Wykonawcą inwestycji jest STRABAG Infrastruktura Południe Sp. Z o.o. Umowa podpisana przez burmistrza Żabna Martę Herduś opiewa na 2 988 981,06 zł. Podczas podpisania umowy  obecny był Radny Rady Miejskiej w Żabnie Marek Szostek.

Zadanie „Rozbudowa i przebudowa drogi gminnej nr K203565 Hektary-Adamierz w km od 0+390 do 1+650 w miejscowości Gorzyce” współfinansowane jest z Polskiego Ładu.

Liczba odsłon: 219
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.