Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zapraszają instruktorów prowadzących zajęcia teatralne z dziećmi, nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli do udziału w kolejnej edycji warsztatów lalkarskich Lalkowy teatr wyobraźni, które odbędą się 8 października 2022 r. (sobota) w godz. 10:00-14:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16.

Teatr ożywionej formy plastycznej – środki i animacja to temat wiodący warsztatów, w trakcie których skupimy się głównie na animacji lalek niekonwencjonalnych. Pojawią się lalki, którymi możemy operować w obrębie małego stolika, jak i te o znacznie większych gabarytach, tworzone przy współpracy kilku osób. Wykorzystamy również elementy własnego ciała: dłonie, stopy, łydki, głowę do kreacji postaci lalkowej.

Zajęcia warsztatowe poprowadzi Monika Filipowicz, aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej
w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Animatorka materii nieożywionej i miłośniczka teatru przedmiotu, z możliwości którego korzysta podczas własnych eksperymentów artystycznych oraz tworząc spektakle z dziećmi i młodzieżą.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie do 30 września br. skanu wypełnionej i odręcznie podpisanej karty zgłoszenia na adres: i.stanaszek@mcksokol.pl

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego w związku
z czym - udział w zajęciach jest bezpłatny!

 

Informujemy, że budynek GCK w Żabnie dostosowany jest  do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.  

 

Dodatkowych informacji udziela: Ilona Stanaszek w tarnowskim Biurze Organizacyjnym MCK SOKÓŁ:
tel. 14 626 07 61, 18 534 06 89, e-mail: i.stanaszek@mcksokol.pl.

Liczba odsłon: 77
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.