Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Uczniowie wrócili do szkół, a dziś zabrzmiały pierwsze dzwonki oznaczające początek lekcji.

Wczoraj miała miejsce oficjalna inauguracja roku szkolnego w naszej gminie. W kościele p.w. Piotra i Pawła w Otfinowie zebrali się uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne wraz z przedstawicielami samorządu gminnego, by rozpocząć nowy rok szkolny 2022/2023. Tuż po mszy świętej wszyscy udali się do budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie, by wysłuchać występów przygotowanych przez uczniów.

Uroczystego otwarcia roku szkolnego dokonała burmistrz Żabna Marta Herduś. W rozpoczęciu udział wzięli również Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Głód wraz z Radnymi Rady Miejskiej, zastępca burmistrza Piotr Broda i sekretarz gminy Tomasz Gdowski.

 

Liczba odsłon: 740
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
ankieta
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.