Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W poniedziałek 1 sierpnia przypada 78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Dla uczczenia tego wydarzenia na placu przy Dębie Wolności w Żabnie odbędzie się wspólne śpiewanie piosenek powstańczych. Koncert „Żabno śpiewa (nie)zakazane piosenki” prowadzić będzie zespół wokalny „Cantabile” działający przy GCK w Żabnie. Dla wszystkich uczestników przewidziano okolicznościowe śpiewniki. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00.

2 sierpnia w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbędzie się Gala Mistrzów Sportu Gminy Żabno – wydarzenie mające na celu podsumowanie osiągnięć sportowych i uhonorowanie osób zaangażowanych w działalność sportową na terenie gminy Żabno.

Finał obchodów 11. Dni Żabna odbędzie się 7 sierpnia na placu przy hali sportowej w Żabnie. Gwiazda wieczoru będzie zespół KOMBII. Oprócz niego na scenie plenerowej wystąpią: Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Studio Accantus, zespół muzyczny działający przy Firmie Bruk-Bet w Niecieczy oraz najmłodsi – laureaci Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „RECHOTek”.

Na placu nie zabraknie także atrakcji dla dzieci – będzie bezpłatny dmuchany plac zabaw (zjeżdżalnie, baseny, samochodziki itp.), malowanie twarzy, zabawy i animacje. Będą stoiska handlowe i gastronomiczne, w tym stoisko Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie.

Imprezami towarzyszącymi Dniom Żabna będą: turniej piłkarski „Od skrzata do seniora” oraz zawody wędkarskie w Bobrownikach Wielkich. W obu turniejach uczestnicy będą walczyć o puchar Burmistrza Żabna.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się i uczestnictwo w tegorocznych obchodach Dni Żabna. 

Liczba odsłon: 157
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.