Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2022-08-01

Czterdzieści jeden minut potrzebował wczoraj najlepszy zawodnik by przebiec trasę II Biegu Kumaka- imprezy sportowej zorganizowanej w Żabnie.

Najlepszym czasem na koronnym dystansie 12 km mógł pochwalić się wczoraj Dominik Kryca z Tarnowa. Na dystansie 5,8 km najszybszym był Zbigniew Zięba z Zwiernika, natomiast trasę nordic walking najszybciej pokonał Jacek Wiśniewski z Sandomierza.

Pomimo niesprzyjających prognoz pogody, który częściowo się sprawdziły, nie odstraszyło to zawodników którzy do Żabna zjechali z Krakowa, Tarnowa, Ropczyc, Dębicy, Leżajska, Nowego Sącza i wielu miejscowości południowej Polski. Biegi rozpoczęły się oczywiście od dystansów przygotowanych dla najmłodszych, którzy otrzymywali pamiątkowe medale, a także po przebiegnięciu mogli skorzystać ze strefy zabaw, specjalnie dla nich przygotowanej.

II Bieg Kumaka zainaugurował tym samym obchody tegorocznych Dni Żabna, które potrwają do 7 sierpnia, a zakończy je wielki finał w postaci koncertu KOMBII, na który oczywiście zapraszamy.

Liczba odsłon: 268
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.