Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Podczas zorganizowanego w Wojniczu Święta Tarnowskiej Policji troje policjantów pracujących w Komisariacie Policji w Żabnie odebrało wyróżnienia.

W minionym tygodniu w Wojniczu odbyło się uroczyste otwarcie nowego komisariatu, a także obchody Święta Tarnowskiej Policji. Z tej okazji przyznane zostały nagrody i awanse, które nie ominęły również policjantów pracujących w żabnieńskim Komisariacie. Krzystof Orwiński odebrał nadany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Krystian Węgrzyn otrzymał awans na Sierżanta Sztabowego, a Paweł Wójcik odebrał wręczoną przez burmistrza Żabna Martę Herduś nagrodę od żabnieńskiego samorządu. Tegoroczne nagrody od samorządu z okazji Święta Policji otrzymali również Krzysztof Nowak i Dawid Dziedzic.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym policjantom, a z racji minionego święta życzymy wiele satysfakcji z pełnionej służby, bezpiecznych powrotów do domu oraz zdrowia i szczęścia osobistego.

 

Liczba odsłon: 356
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.